STIG FYRING (1934-2015), Sveaplan,
2016-05-07
381406
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STIG FYRING (1934-2015), Sveaplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 5 juni 2000, blandteknik på duk, 200x340 cm
Ramad