Elio Nuvoloni akvarell
2016-05-06
381405
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELIO NUVOLONI, Komposition, akvarell, signerad -71, 52x75 cm
Mindre pappersbit fastnat innanför glaset