Kaffeskedar
2016-05-05
381376
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFESKEDAR, 30 st., snarlika, silver, samearbete, delvis förgyllda, graverad dekor, totalvikt ca 360 g
Slitage