Ljusstakar silver
2016-05-05
381371
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-tal, fyllda bottnar, höjd ca 15-19 cm
Slitage