Hjalmar Johnssen oljemålning
2016-05-08
381219
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HJALMAR JOHNSSEN (Norge, 1852-1901), motiv från Bergen, olja på pannå, signerad och daterad -88, 27 x 20,5 cm