Anders Palmér oljemålning
2016-05-05
381182
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Riddarholmen Stockholm, signerad Palmér, olja på duk, 110 x14 cm