Ljuskrona
2016-05-05
381142
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme, höjd ca 54 cm
Slitage