Rökelsekar brons Kina
2016-05-07
381124
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1800-tal, Xuandes märke, höjd 7, diameter ca 13 cm
Slitage