Canapé
2016-05-08
381038
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CANAPÉ, rokokostil, 1900-tal, skuret vitmålat trä och stoppad dyna, höjd ca 98, längd 138 samt bredd 70 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage