Lars Tärning oljemålning
2016-05-05
381016
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): "Trappan", signerad och daterad -84, olja på pannå, bildytan ca 32x25 cm