Longines herrarmbandsur
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LONGINES, herrarmbandsur, stål, 1940-tal, mekaniskt urverk, refnr: 344, serienr: 23243
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, bruksslitage, armband ej original
380996
Päivämäärä:
2016-05-21