Karl Axel Pehrson färglitografi
2016-05-05
380993
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -78, 42/285, färglitografi, ca 52x65 cm