Stig Lindberg Spisa Ribb
2016-05-05
380957
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG LINDBERG, 12 dlr, "Spisa Ribb", Gustavsberg, bestående av: 6 tekoppar med fat och 4 assietter
bruksslitage, repor, 2 assietter med nagg, en kopp med tillverkningsdefekt, två extra tekoppar medföljer