Peder Duke färglitografi
2016-05-05
380930
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1988, 5/200, färglitografi, 41x49 cm