Gunnar Brusewitz färglitografi
2016-05-05
380913
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Daterad och signerad 17.12.69 G Brusewitz, blandteknik, ca 54x44 cm