Taklampa 1950-tal
2016-05-04
380907
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1950-tal, stomme i mässing och bakelit, 5 matta kupor av opalglas, höjd ca 70, diameter 55 cm
Visst slitage