Lockurnor 1 par sten Kina
2016-05-06
380794
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LOCKURNOR, 1 par, grön sten med vita inslag, Kina, sent 1900-tal, dekor med draken som jagar den brinnande pärlan, träställ, höjd ca 82 cm
Mindre nagg