Bordslampor samtida
2016-05-04
380763
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, samtida, förgylld metall, dekor av svärtad kula, total höjd inkl skärm 82 cm
Skärmarna med smärre skador