Bordslampor
2016-05-04
380750
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, patinerad och förgylld brons, trepassfot med delfiner, höjd inklusive skärm ca 53 cm