Prakturna bordslampa
2016-05-04
380738
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PRAKTURNA, BORDSLAMPA, porslin, 1900-tal, Wien resp Meissenliknande märke, dekor av figurgrupp, prakturnans lock krönt av blommor, höjd ca 22 resp 33 cm
Lock med skador och lagningar