Stolar
2016-05-04
380674
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st., 1930/40-tal, stålrör, sits och rygg i konstläder, sitthöjd ca 43 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage