Lars Tärning
2016-05-06
380666
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med äpple, signerad och daterad -15, skiktmåleri på pannå, 14x12 cm