Soffa Harding
2016-05-04
380585
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1920-tal, Nordiska Kompaniet, modell "Harding", sits i rotting, höjd 89, 130x55 cm
Visst slitage