Thonet soffa
2016-05-04
380583
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THONET, tidigt 1900-tal, betsat böjträ, sits i rotting, höjd 97, 140x55 cm
Visst slitage