Ljusstakar silver
2016-05-02
380411
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, otydliga stämplar, 1958, höjd ca 15 cm, fyllda
Smärre bucklor, en något sned