Peter Dahl litografi
2016-05-01
380281
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl -78, litografi, 171/460, bladmått 50x40 cm
oramad
Veck