Tord Leander Engström oljemålning
2016-05-01
380271
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Hamnmotiv, signerad Tord, olja på pannå, ca 40 x 32 cm