Anders Zorn
2016-05-01
380110
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", ur Ord och Bild, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm
LITTERATUR: Se Hjert & Hjert S. 248.