Fäktövningssabel
2016-05-01
380097
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄKTÖVNINGSSABEL, 1800-tal, Svalling Rosenfors, längd ca 85 cm
Patina, slitage