Kattfiguriner
2016-05-05
380090
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FIGURINER, 11 st, i form av katter, sterlingsilver, stämplade London förutom en, 1900-talets senare del, vikt 326 g