Leonard Wiedh
2016-05-16
380088
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEONARD WIEDH (1866-1938): Bränningar, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 70x125,5 cm