Värjor 2 st
2016-05-01
380083
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄRJOR, 2 st, 1800-tal, ena med balja i skinn, modifierade kavlar, längd ca 98 resp 103 cm
Bruksslitage, omfattande lagningar