Harald Lindberg oljemålning
2016-05-01
380077
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1901-1976), Bris, signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 75 x 61 cm
Smärre slitagemärken i hörnen