Fat
2016-05-07
380067
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, diameter 29 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Nagg