Fat Kina 1700-tal
2016-05-07
380064
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT, 2 st., porslin, Kina, 1700-tal, diameter 20,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, lagning, fotringsnagg