Ytterfoder gjutjärn
2016-05-01
380056
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, 1900-tal, gjutjärn, genombrutet mönster, häjd 32, 88 x 38 cm
Slitage, korrosion