Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-04-30
379958
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marcus Larssons art, Naturvy med fors, olja på duk, ca 32x43 cm
Ytskador, färgbortfall