Hänge kors silver ametister
2016-05-08
379938
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
HÄNGE, kors, förgyllt silver, 1900-talets början, dekor av 6 ljusa ametister, höjd 5,5 cm