Armring 14 k guld
2016-05-04
379910
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ARMRING, 14 k guld, N. Westerback, Helsingfors 1959, innerdiameter ca 5-6 cm, vikt ca 11 g
Bucklor, skador