Dessertskedar silver Finland
2016-05-04
379885
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DESSERTSKEDAR, 7 st., snäckmodell, Finland, olika årsstämplar, bl a 1950/60-tal, vikt ca 203 g, etui