Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VÄGGSKÅP, allmoge, tidigt 1800-tal, bär datering 1877, höjd 51, 39x22 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, senare bemålning, senare nyckel
379851
2016-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner