Salvador Dali (Spanien 1904-1989): Carmen
2016-05-02
379849
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALVADOR DALI (Spanien 1904-1989): "The Smugglers" (Act III), ur Carmen, 1970, signerad och numrerad Dali 80/125, färglitografi, 65x50 cm, oramad
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1318
Gulnader