Frans Gard oljemålning
2016-04-30
379843
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRANS GARD (1892-1978): Skärgårdsmotiv med tallar, signerad F Gard, olja på pannå, ca 54 x 70 cm