Fat
2016-04-30
379812
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av fenixfåglar bland trädpion i emaljfärger, diameter 34 cm
Slitage