Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
MONA HUSS WALLIN (för 1944), (27) Motiv från Lofoten, signerad M Huss W, upplaga 325, färglitografi, ca 60x69 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, samma motiv
379626
2016-04-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner