Taklampa Zero
2016-04-29
379595
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLOTLAMPA, "Zero", 1900-talets mitt, vit glaskupa, metall, höjd 40 cm
Bruksslitage