Olle Nordberg oljemålning
2016-04-30
379590
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Motiv av äldre kvinna, signerad Olle Nordberg och daterad -52, olja på duk, ca 60x74 cm