Tallrikar Kina 1800-tal
2016-04-29
379528
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, Kina, 1800-talets andra hälft, varierande storlek och dekor, emaljfärger, järnoxid samt guld, diameter 23-24 cm
Två med sprickor