Golvlampa 1960-tal
2016-04-29
379473
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1960-tal, fot i teak och gulmetall, textilskärm, höjd 145 cm
Smärre slitage