John Thorgren oljemålning
2016-04-29
379456
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN THORGREN (född 1918): "Höst", signerad och daterad J Thorgren 1976, olja på duk, 50x70 cm